#311 Supporters

Chappi - Peter Möller - Martin Gottschling - Tina & Dirk - Ronny Radtke - Christoph Taschkuhn - Rainer Hacker - Marco Haferung -
Mike Hunter - Nadine & Jan - Hartwig Müller - Airfence GÜSTROW - Reiner von Bülow - Matthias von Bülow - David Sach -
Frank Schröder - Olaf Franck - Brille #237 - Marco Schmidt - #66 Limse - Erik Reimer - Mick Reimer - Christin Niemczyk -
Luisa Mielke -

Rzeszow 

Meeting  H1 
 H2 
 H3 
 H4 
 H5 
 H6 
 H7 
 Σ  
 Platz 
MAR
                     
APR H1 H2 H3 H4 H5 H6 H7 Σ   Platz
21. Holsted Tigers - Esbjerg Vikings 0 0 2 d      
MAY H1 H2 H3 H4 H5 H6 H7 Σ   Platz
15. Opole - PSZ Poznan 2 2 3 3 1 2   13   
19. GSK Liga - Esbjerg Vikings 0 3 2 11   
23. PSZ Poznan - Rawicz 1 3 2 2     11   
30. PSZ Poznan - Rzeszow 3 2 3 3     14  
JUN H1 H2 H3 H4 H5 H6 H7 Σ   Platz
02. DSL Liga Cup Semifinale 2 - Vojens               Abbruch 
05. Wittstock - PSZ Poznan 3 3 3 2 *     14+1   
08. Dackarna - Masarna                  
17. Lejonen - Dackarna                  
19. Speedway Grand Prix QR Nagyhalasz                  
20. PSZ Poznan - Opole                  
22. Rospiggarna - Dackarna                  
26. Rawicz - PSZ Poznan                  
30. Esbjerg Vikings - Slangerup Speedway                  
JUL H1 H2 H3 H4 H5 H6 H7 Σ   Platz
01. Dackarna - Piraterna                  
02. PSZ Poznan - Landshut                  
04. Daugavpils - PSZ Poznan                  
06. Vetlanda - Dackarna                  
 08.  Dackarna - Indianerna                  
11. PSZ Poznan - Daugavpils                  
18. Landshut - PSZ Poznan                  
20. Dackarna - Smedema                  
27. Vastervik - Dackarna                   
                     
AUG H1 H2 H3 H4 H5 H6 H7 Σ   Platz
 03.  Masarna - Dackarna                  
 04.  Team Fjelsted - Esbjerg Vikings                  
05. Dackarna - Lejonen                  
10. Smedema - Dackarna                  
15. PSZ Poznan - Wittstock                  
18. Nordjysk Elite Speedway - Esbjerg Vikings                  
19. Dackarna - Rospiggarna                  
21. Rzeszow - PSZ Poznan                  
24. Piraterna - Dackarna                  
SEP H1 H2 H3 H4 H5 H6 H7 Σ   Platz
                     
                     
OKT H1  H2  H3  H4 H5 H6 H7 Platz